Informacja dot. nauczania zdalnego z dnia 25 marca 2020

1. Wszyscy Słuchacze otrzymają indywidualne hasła do założonego komunikatora, dzięki któremu będą się kontaktować z nauczycielem o wyznaczonej

porze, tak jak na lekcji. Hasło będzie przesłane na podany adres e-mail, lub telefonicznie.

2. Ważne informacje, terminy, materiały dydaktyczne dla każdej klasy będą dostępne na stronie, w zakładce: nauka zdalna
3. Wszelkie wykonane prace należy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (przekażemy je nauczycielom)

4. Nauka będzie realizowana także z wykorzystaniem materiałów udostępnionych przez nauczycieli, w szczególności tych rekomendowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej (zwłaszcza platforma edukacyjna www.epodreczniki.pl), Centralnej i Okręgowych Komisji Egzaminacyjnej, a także emitowanych w pasmach edukacyjnych programów Telewizji Publicznej i Polskiego Radia.
5. W tym celu powstała Platforma www.epodreczniki.pl , narzędzie informatyczne, na którym są umieszczone bezpłatne materiały edukacyjne. Zachęcamy Państwa, do odkrywania znajdujących się tam zasobów i ich szerokiego wykorzystywania.
6. Podczas „zdalnego kształcenia” nadal istnieje obowiązek opłaty czesnego; płatności należy dokonywać na rachunek: 85 1240 1590 1111 0000 14318151 z dopiskiem: Lidzbark LO/ Policealna.

Zachęcamy do kontaktu on-line bądź telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00

Dziękujemy Słuchaczom, którzy w terminie wykonują wszelkie zobowiązania.

 

Jak zapobiegać zakażeniu koronawirusem