Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Szkoły w Lidzbarku Warmińskim - W-M ZDZ - Warmińsko - Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego w Olsztynie
budynek Centrum Edukacji w Lidzbarku Warmińskim

Szkoły w Lidzbarku Warmińskim

Edukacja na najwyższym poziomie - 3 szkoły

W Lidzbarku Warmińskim znajduje się Centrum Edukacji, a także Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych oraz Szkoła Policealna. Można tu uzyskać średnie wykształcenie, które gwarantuje zdobycie lepszej pracy. W placówce przy ul. Orła Białego 7 realizowane są także Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe.

Liceum dla dorosłych realizuje zajęcia w trybie zaocznym, co ułatwia naukę osobom pracującym. Możliwe jest tu otrzymanie świadectwa ukończenia LO, bez zdania matury, które uprawnia do kontynuowania nauki w dwuletnich szkołach policealnych o różnych zawodach.

Szkoła policealna, tak samo jak liceum dla dorosłych, posiada uprawnienia szkoły publicznej. Dzięki temu możliwa jest tu nauka bez opłat. Słuchacze naszej szkoły otrzymują świadectwa, indeksy, legitymacje szkolne uprawniające do ulgowych przejazdów do 24 roku życia.

ZDZ w Lidzbarku Warmińskim na Facebooku

Odwiedź profil

Kontakt

Chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat naszej szkolnej oferty? Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie Twoje pytania i wątpliwości.

Szkoły w Lidzbarku Warmińskim

Zadaj pytanie

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności Google i Warunki świadczenia usług

Newsletter